Najlepšie virtuálne sídlo v Žiline

Virtuálne sídlo Žilina
NAŠA SPOLOČNOSŤ POSKYTUJE VIRTUÁLNE SÍDLO NA NAJLEPŠEJ ADRESE V ŽILINE!
Vašej spoločnosti poskytneme sídlo v luxusnej budove EUROPALACE na adrese Vysokoškolákov 33B 010 08 Žilina.
Slider

 

“Vaše virtuálne sídlo sa môže nachádzať priamo v budove EUROPALACE, kde sa nachádza Klientské centrum a pošta.”

V klientskom centre sa nachádza podzemné parkovisko, kde môžete parkovať až jednu hodinu úplne zadarmo!

Pokiaľ máte záujem o prenájom samostatnej poštovej schránky a preberať si poštu vo vlastnej réžii, nemusíte nikam chodiť, pretože všetko nájdete na jednom mieste!

Naša spoločnosť poskytuje pre Vás virtuálne sídlo v nasledovných balíčkoch:

    • 1. Poskytnutie virtuálneho sídla s preberaním pošty pokiaľ neobdržíte mesačne viac ako 5 poštových zásielok, ktoré Vám budeme preposielať scanom raz za týždeň, Vám poskytneme za 18,- EUR s DPH mesačne pokiaľ využijete naše služby aspoň na jeden rok.

 

    • 2. Poskytnutie virtuálneho sídla s preberaním pošty pokiaľ obdržíte mesačne viac ako 5 poštových zásielok, ktoré Vám budeme preposielať scanom raz za týždeň, Vám poskytneme za 25,- EUR s DPH mesačne pokiaľ využijete naše služby aspoň na jeden rok.

 

    • 3. Prenájom poštovej schránky, s tým že si budete preberať poštu vo vlastnej réžií Vám poskytneme už od 12,- EUR mesačne pokiaľ využijete túto službu aspoň na šesť mesiacov.

 

Virtuálne sídlo poskytujeme pre fyzické osoby – podnikateľov, spoločnostiam s ručením obmedzeným, akciovým spoločnostiam, komanditným spoločnostiam a taktiež aj verejným obchodným spoločnostiam.

Samozrejme, že Vám vieme sprostredkovať právne služby ohľadne prípravy dokumentov na zmenu sídla už od 100,- EUR. Zároveň vieme pre Vás zabezpečiť všetky úkony spojené so zmenou sídla Vašej spoločnosti.