Najlepšie virtuálne sídlo v Žiline

Virtuálne sídlo Žilina
Virtuálne sídlo Žilina - page
NAŠA SPOLOČNOSŤ POSKYTUJE VIRTUÁLNE SÍDLO NA NAJLEPŠEJ ADRESE V ŽILINE!
Vašej spoločnosti poskytneme sídlo v luxusnej budove EUROPALACE na adrese Vysokoškolákov 33/B V Žiline na Vysokoškolákov 8556/33B v Žiline

 

„Vaše virtuálne sídlo sa môže nachádzať priamo v budove EUROPALACE, kde sa nachádza Klientské centrum a pošta.“

V klientskom centre sa nachádza podzemné parkovisko, kde môžete parkovať až jednu hodinu úplne zadarmo!

Pokiaľ máte záujem o prenájom samostatnej poštovej schránky a preberať si poštu vo vlastnej réžii, nemusíte nikam chodiť, pretože všetko nájdete na jednom mieste!

Naša spoločnosť poskytuje pre Vás virtuálne sídlo v nasledovných balíčkoch

  • Poskytnutie virtuálneho sídla s preberaním pošty, pokiaľ neobdržíte mesačne viac ako 5 poštových zásielok, ktoré Vám budeme preposielať scanom raz za týždeň Vám poskytneme už od 13,- EUR bez DPH mesačne, pokiaľ využijete túto službu aspoň na 6 mesiacov.

  • Poskytnutie virtuálneho sídla s preberaním pošty, pokiaľ neobdržíte mesačne viac ako 5 poštových zásielok, ktoré Vám budeme preposielať scanom raz za týždeň Vám poskytneme už od 12,- EUR bez DPH mesačne, pokiaľ využijete túto službu aspoň na 12 mesiacov.

  • Poskytnutie virtuálneho sídla s preberaním pošty, pokiaľ neobdržíte mesačne viac ako 5 poštových zásielok, ktoré Vám budeme preposielať scanom raz za týždeň Vám poskytneme už od 11,- EUR bez DPH mesačne, pokiaľ využijete túto službu aspoň 24 mesiacov.

  • Poskytnutie virtuálneho sídla s preberaním pošty, pokiaľ neobdržíte mesačne viac ako 5 poštových zásielok, ktoré Vám budeme preposielať scanom raz za týždeň Vám poskytneme už od 10,- EUR bez DPH mesačne, pokiaľ využijete túto službu aspoň na 36 mesiacov.

  • Poskytnutie virtuálneho sídla s preberaním pošty, pokiaľ obdržíte mesačne viac ako 5 poštových zásielok, ktoré Vám budeme preposielať scanom raz za týždeň, Vám poskytneme za 15,- EUR bez DPH mesačne, pri prenájme virtuálneho sídla na 12 mesiacov
  • Prenájom poštovej schránky, s tým že si budete preberať poštu vo vlastnej réžií, teda nikto z našej spoločnosti nepríde do kontaktu s Vašimi zásielkami Vám poskytneme za 20,- EUR bez DPH mesačne, pri prenájme virtuálneho sídla na 12 mesiacov.

Virtuálne sídlo poskytujeme pre fyzické osoby – podnikateľov, spoločnostiam s ručením obmedzeným, akciovým spoločnostiam, komanditným spoločnostiam a taktiež aj verejným obchodným spoločnostiam.

Samozrejme, že Vám vieme sprostredkovať právne služby ohľadne prípravy dokumentov na zmenu sídla už od 100,- EUR bez DPH. Zároveň vieme pre Vás zabezpečiť všetky úkony spojené so zmenou sídla Vašej spoločnosti.