Najlepšie virtuálne sídlo v Žiline

Virtuálne sídlo Žilina
Virtuálne sídlo Žilina - page
NAŠA SPOLOČNOSŤ POSKYTUJE VIRTUÁLNE SÍDLO NA NAJLEPŠEJ ADRESE V ŽILINE!
Vašej spoločnosti poskytneme sídlo v luxusnej budove EUROPALACE na adrese Vysokoškolákov 33B 010 08 Žilina.

 

„Vaše virtuálne sídlo sa môže nachádzať priamo v budove EUROPALACE, kde sa nachádza Klientské centrum a pošta.“

V klientskom centre sa nachádza podzemné parkovisko, kde môžete parkovať až jednu hodinu úplne zadarmo!

Pokiaľ máte záujem o prenájom samostatnej poštovej schránky a preberať si poštu vo vlastnej réžii, nemusíte nikam chodiť, pretože všetko nájdete na jednom mieste!

Naša spoločnosť poskytuje pre Vás virtuálne sídlo v nasledovných balíčkoch:

  • 1. Prenájom poštovej schránky, s tým že si budete preberať poštu vo vlastnej réžií Vám poskytneme už od 12,- EUR bez DPH mesačne pokiaľ využijete túto službu aspoň na šesť mesiacov.

 

  • 2. Poskytnutie virtuálneho sídla s preberaním pošty pokiaľ obdržíte mesačne menej ako 5 poštových zásielok, ktoré Vám budeme preposielať scanom raz za týždeň, Vám poskytneme za 15,- EUR bez DPH mesačne pokiaľ využijete naše služby aspoň na jeden rok.

 

  • 3. Poskytnutie virtuálneho sídla s preberaním pošty pokiaľ neobdržíte mesačne viac ako 5 poštových zásielok, ktoré Vám budeme preposielať scanom raz za týždeň, Vám poskytneme za 20,- EUR bez DPH mesačne pokiaľ využijete naše služby aspoň na jeden rok.

 

Virtuálne sídlo poskytujeme pre fyzické osoby – podnikateľov, spoločnostiam s ručením obmedzeným, akciovým spoločnostiam, komanditným spoločnostiam a taktiež aj verejným obchodným spoločnostiam.

Samozrejme, že Vám vieme sprostredkovať právne služby ohľadne prípravy dokumentov na zmenu sídla už od 100,- EUR bez DPH. Zároveň vieme pre Vás zabezpečiť všetky úkony spojené so zmenou sídla Vašej spoločnosti.